Mám obrovskou radost, že zanecháváte tak krásnou zpětnou vazbu na mých Facebookových stránkách, nebo Google profilu. Vždy mě zahřeje u ❤️ když vidím, že se Vám má práce líbí a mě velkou motivací v tom pokračovat dále.
Moc si toho vážím.

Martin H.

⭐⭐⭐⭐⭐
Jsme moc rádi, že jsme si jako svatebního fotografa vybrali pravě Radka. Je to profík, všechno bylo na pohodu. Celý den jsme o něm vůbec nevěděli, zachytil všechny momenty svatby. Fotky jsou krásné, skvělé momentky, a hlavně přirozené. Určitě se k Radkovi někdy vrátíme na další focení. Radku moc děkujeme, z fotek jsme nadšeni. Bylo to parádní. Přejeme ti spoustu spokojených klientů, jako jsme my.

Petra H.

⭐⭐⭐⭐⭐
S Radkem jsme byli naprosto spokojeni. Když jsme si (teď už) s manželem vybírali fotografa pro naši svatbu, jeho tvorba nás velmi zaujala. O to víc jsme byli potěšeni, když jsme zjistili jak milý a pohodový člověk to je. Dokáže navodit příjemnou atmosféru. Je velmi profesionální a po čas svatby jsme o něm kolikrát nevěděli. Zvěčnil nám náš svatební den krásnými fotografiemi. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy.
Ať se ti daří Radku 😊

Tomáš L.

⭐⭐⭐⭐⭐
Naprostá spokojenost, Radek je profík a pohodový člověk, který jednoduše zapadne mezi ostatní svatebčany.

Naše obavy z výběru fotografa na náš svatební den smázl hned u předsvatební schůzky, kde jsme dořešili podrobnosti a za týden se šlo na věc.

V den svatby jsme pak o Radkovi téměř nevěděli, až mě to trochu mrzelo, že jsme nepokecali o něco více, ale to je úděl fotografa, který dělá pro své klienty maximum.

Výsledky předčily naše očekávání 🙂 s (teď již) manželkou totiž moc dobře víme, že zachytit mě v koukatelné podobě je fakt umění. Klobouk dolů.

Nemohli jsme si vybrat lépe. Děkujeme!

Renáta V.

⭐⭐⭐⭐⭐
Radek je profík, ale také moc milý a přátelský člověk, který dělá svou práci s láskou a pečlivostí. Během svatebního dne vzniklo plno úžasných momentek, přitom jsme skoro nevnímali, že nás fotí. Párové focení v přírodě bylo pohodové a přirozené, fotky nádherné❤️moc děkujeme a vřele doporučujeme!

Ondřej M.

⭐⭐⭐⭐⭐
Vřele doporučujeme Radka a jeho fotografické služby. Má obrovský talent zachytit atmosféru celého dne, emoce a detaily. Chtěli bychom vyzdvihnout nejen jeho fotografické služby ale i jeho úžasnou povahu. Při focení jsme se cítili příjemně a uvolněně. Má úžasnou přátelskou povahu a každý ze svatby si ho nemohl vynachválit. Komunikace byla výborná. Vše na čem jsme se domluvili bylo do puntíku splněno.
Mnohokrát děkujeme.
Maderovi

Kateřina S.

⭐⭐⭐⭐⭐
Moc děkujeme za focení a rozhodně doporučujeme. Focení bylo příjemné, skvělá domluva a opravdu krásné fotky. Určitě si to rádi zopakujeme.

Lenka Y.

⭐⭐⭐⭐⭐
Děkujeme Radkovi za krásné fotky ze svatby. Doufáme, že se ještě někdy najde příležitost pro další focení. Vřele doporučujeme.

Lucie Š.


⭐⭐⭐⭐⭐
Pana fotografa mohu jen doporučit. Mockrát děkujeme za krásné těhotenské fotky. Focení bylo moc příjemné a z fotek jsme přímo nadšení.
doporučuji všemi deseti 🤗

Nikola S..

⭐⭐⭐⭐⭐
Pokud hledáte nejen profesionála, ale i milého člověka s dobrým okem na vytvoření nádherných vzpomínek prostřednictvím kouzelných fotografií, jste tady správně 😊 Radek umí vytvořit příjemnou atmosféru natolik, že ani nepoznáte, že jste na focení. Budete si to užívat a budete se u toho pravděpodobně i smát a to díky tomu, jak dobře se budete před objektivem cítit. Rodinné focení jsme si moc užili a budeme se rádi vracet 😊

Lucie N.

⭐⭐⭐⭐⭐
Moc děkujeme za nádherné fotografie z rodinného focení, které vznikaly ve velmi krásném prostředí a skvělé přátelské atmosféře. 🙂 Focení jsme si moc užili včetně naší 8měsíční dcerky, která si pana fotografa hned oblíbila 😁. Moc se těšíme na další setkání ☺️.

Michal K.

⭐⭐⭐⭐⭐
Děkujeme za krásné fotky a fajn přístup.

Veronika O.

⭐⭐⭐⭐⭐
Moc děkujeme, že jsme mohli být součástí těhotenského focení. Fotky jsou moc hezké. Vše bylo dobrě zorganizované a byl to příjemné strávený podvečer 😊 doporučuji 👍